Ceník

Nový ceník, který vstupuje v platnost od 1.7.2017, najdete pod tímto textem! V Havlíčkově Brodě a okolí se průměrná cena klasické masáže zad (40-60 min, šíje + bedra) pohybuje cca kolem 365,-Kč. Počítáno na vzorku 18-ti subjektů. Naší cenovou politikou jsme Vám (klientům a zákazníkům) stále nakloněni,  jelikož zůstáváme (i přes zdražení služeb) mezi nejlevnějšimi poskytovateli masáží a LTV.  Změnu ceníku provádíme po čtyřech letech… Děkujeme za pochopení.

Masáže

  • Klasická masáž zad částečná (šíje nebo bedra) … 250,-Kč (40 min)
  • Klasická masáž zad celková (šíje a bedra) … 300,-Kč (60 min)
  • Baňkování … 200,-Kč (20 min)
  • Baňkování v kombinaci s částečnou masáží … 350,-Kč (60 min)
  • Měkké techniky, PIR … 250,-Kč (40 min)

Součástí masáží je prohřátí svalů soluxem nebo aplikace tepla jiným způsobem (lavatherm, rašelinový sáček etc.). Do celkové doby masáže je započítán i manipulační čas a dále čas pro aplikaci tepla.


Léčebná tělesná výchova, zdravotní tělesná výchova (cvičební jednotka 50 min)

  • LTV, ZTV – cvičební jednotka se specifickým typem cvičení … 250,-Kč (50 min)

Typy cvičení: SM systém – spirální stabilizace, cvičení s overbally, cvič. na nestabilních plochách, cvič. s thera-bandy, cvič. s prvky Pilates a Kalanetiky, kompenzační cvičení, dechová cvičení, strečinková cvičení, instruktáž a konzultace jednotlivých typů cvičení. Do celkové doby cvičení je započítán i manipulační čas. Cena skupinových cvičení bude sdělena na požádání.


Kinesiotaping (kinesiotejpování)

  • Dle délky použité pásky (1cm = 1,00 Kč)

Další zde neuvedené výkony a služby budou účtovány za smluvní ceny (smluvní ceny budou stanoveny před započetím výkonu).


Možnost zakoupení dárkových poukazů na zde uvedené služby!

Platnost ceníku od 1. 7. 2017